Llistat de Títols Nacionals anys anteriors

PUBILLA DE CATALUNYA 2019
ONA ALMIRALL MIRABENT, Sitges (Garraf)

HEREU DE CATALUNYA 2019
BORJA GALBANY AGULLÓ, Arenys de Mar (Maresme)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2019 i 2a Dama d’Honor de Catalunya
ESTEL CALVO MARTÍNEZ, Arenys de Mar (Maresme)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2019 i 2n Fadrí d’Honor de Catalunya
ROC GRANDIA MAZCUÑAN, Sant Fruitós del Bages (Bages)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2019 i 1a Dama d’Honor de Catalunya
ROSER SOLÉ I CLUA, Vilalba dels Arcs (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2019 i 3r Fadrí d’Honor de Catalunya
AITOR DOMÈNECH MONTANÉ, Gandesa (Terra Alta)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2019 i 3a Dama d’Honor de Catalunya
JÚLIA BARCELÓ I PUIG, Maçanet de la Selva (La Selva)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2019 i 4rt Fadrí d’Honor de Catalunya
ARNAU VILAPLANA PLACIS, Vidreres (La Selva)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2019 i 4a Dama d’Honor de Catalunya
LAURA DAURELL CORTAOELLES,Almacelles (Segrià)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2019 i 1r Fadrí d’Honor de Catalunya
FELIPE MARTÍNEZ TORRES, Les Borges Blanques (Segrià)

PUBILLA DE CATALUNYA 2018
LAURA ALGUÉ I GARRIGA, Solsona (Solsonés)

HEREU DE CATALUNYA 2018
ALBERT COLELL I RIU, Solsona (Solsonés)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2018 i 1a Dama de Catalunya
LAIA MEDALLA GUSART, Navarcles (Bages)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2018 i 1r Fadrí de Catalunya
BERNAT BERNABEU LÓPEZ, Navarcles (Bages)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2018 i 2a Dama de Catalunya
JÚLIA PALLARÉS BES, Bot (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2018 i 2n Fadrí de Catalunya
MARC SERRA PERELLÓ, Ascó (Ribera d’Ebre)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2018 i 3a Dama de Catalunya
NEUS CODINA I RIBÓ, Breda (La Selva)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2018 i 3r Fadrí de Catalunya
JAUME MURCIANO JULIÀ, Vidreres (La Selva)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2018 i 4rta Dama de Catalunya
AINA ESPASA MOLINA, Les Borges Blanques (Garrigues)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2018 i 4rt Fadrí de Catalunya
GERARD MASNOU CABEZAS, Raimat (Segrià)

PUBILLA DE CATALUNYA 2017
ANNA MONTRAVETA I RIU, Solsona (Solsonès)

HEREU DE CATALUNYA 2017
ÈRIC PARCERISA I DIAZ, La Valldan (Bergedà)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2017 I 4a Dama d’honor de catalunya
MIREIA ROCA I ARMENGOL, Gironella (Berguedà)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2017 I 2n Fadrí d’honor de catalunya
ORIOL RIBA I CASTANY, Gironella (Berguedà)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2017 I 2a Dama d’honor de catalunya
KÀTIA VILALTA I FAIG, Anglès (La Selva)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2017 I 3r Fadrí d’honor de catalunya
ÀLEX PÉREZ I BASAGAÑAS, Vidreres (La Selva)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2017 I 3a Dama d’honor de catalunya
PAULA ESCUER I ROURE, Alpicat (Segrià)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2017 I 4rt Fadrí d’honor de catalunya
ARNAU RIBOT I MARTINEZ, Alpicat (Segrià)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2017 I 1a Dama d’honor de catalunya
MARIONA MARTÍ I BORRÀS, Gandesa (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2017 I 1r Fadrí d’honor de catalunya
ALBERT PUIG I MORELLÓN, Móra d’Ebre (Ribera d’Ebre)

PUBILLA DE CATALUNYA 2016
DÀRIA FERRÉ I ALANYÀ, Batea (Terra Alta)

HEREU DE CATALUNYA 2016
ADRIÀ MALAGÓN I RODRÍGUEZ, Perelada (Alt Empordà)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2016 i 1a Dama de Catalunya
MARIA LLUÍS I ALCAZAR, Sitges (Garraf)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2016 i 2n Fadrí de Catalunya
JOSEP PLA I CASADESÚS, La Valldan (Berguedà)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2016 i 4a Dama de Catalunya
OLGA RODRÍGUEZ I BORRELL, Ascó (Ribera d’Ebre)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2016 i 3r Fadrí de Catalunya
FERRAN MARSAL I GAS, Pallaresos (Tarragonès)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2016 i 2a Dama de Catalunya
LAIA MERCADER I MICÓ, Vidreres (La Selva)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2016 i 1r Fadrí de Catalunya
RAMON LABRÓ I GRANDE, Ripoll (Ripollès)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2016 i 3a Dama de Catalunya
CLARA TORRELLES I JUSTÍCIA,Roselló (Segrià)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2016 i 4rt Fadrí de Catalunya
RODERIC GASCON I FONT, Almacelles (Segrià)

PUBILLA DE CATALUNYA 2015
MARTA SERRAN GRAUVILARDELL, Sant Vicenç de Castellet (Bages)

HEREU DE CATALUNYA 2015
JOSEP VAN GORKOM I FERNÁNDEZ, Sitges (Garraf)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2015 I 1era Dama d’honor de catalunya
ALBA NONELL I RUSCALLEDA, Tordera (Maresme)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2015 I 1er Fadrí d’honor de catalunya
DANIEL RAYA I CRESPÍ, Gironella (Berguedà)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2015 I 2ona Dama d’honor de catalunya
PAULA UGUET I MONTAÑÉS, Gandesa (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2015 I 2on Fadrí d’honor de catalunya
FERRAN CAPALLERA I GUIRADO, Peralada (Alt Empordà)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2015 I 3ª Dama d’honor de catalunya
XÈNIA BERRIO I VILAJOLIU, Amer (Selva)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2015 I 3er Fadrí d’honor de catalunya
BRIAN CURCÓ I PANADÉS, Torres de Segre (Segrià)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2015 I 4rta Dama d’honor de catalunya
ANNA SEGUÉS I CODINA, Solsona (Solsonés)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2015 I 4rt Fadrí d’honor de catalunya
ÀLEX COLLADO I PALLARÈS, Ascó (Ribera d’Ebre)

PUBILLA DE CATALUNYA 2.014
MARINA CARRERAS i MIRAVITLLES, Pont de Vilomara i Rocafort (Bages)

HEREU DE CATALUNYA 2.014
ROBERT MONZONÍS I GÓMEZ, Cubelles (Garraf)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2.014 i 1era Dama d’Honor de Catalunya
GISELA FALCÓ i VILA, Les Borges Blanques (Garrigues)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2.014 i 1er Fadrí d’Honor de Catalunya
EMILI PETIT i SÁNCHEZ, Mora la Nova (Ribera d’Ebre)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2.014 i 2ona Dama d’Honor de Catalunya
BERTA JORBA i RIBA, Òdena (Anoia)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2.014 i 2on Fadrí d’Honor de Catalunya
ALBERT MARCÓ i DÍAZ, Canet de Mar (Maresme)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2.014 i 3era Dama d’Honor de Catalunya
PAULA DELGADO i RIUS, La Fatarella (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2.014 i 3er Fadrí d’Honor de Catalunya
MARC CLOS i PUJOLAR, Peralada (Alt Empordà)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2.014 i 4rta Dama d’Honor de Catalunya
SÍLVIA PADROSA i TEIXIDOR, Santa Pau (La Garrotxa)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2.014 i 4rt Fadrí d’Honor de Catalunya
JOEL MORELL i TERÉS, Torres de Segre (Segrià)

PUBILLA DE CATALUNYA 2013
MARIA CAMBRA I PELLEJÀ, Falset (Priorat)
HEREU DE CATALUNYA 2013
ARNAU VILALTA I FERRÉ, Falset (Priorat)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2013 I 1ª DAMA D’HONOR DE CATALUNYA
CRISTINA RIBERA I TARIFA, Solsona (Solsonès)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2013 I 1R FADRÍ D’HONOR DE CATALUNYA
JOAN PLA I CASADESÚS, La Valldan (Berguedà)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2013 I 2ª DAMA D’HONOR DE CATALUNYA
AINA SOLEY I MATEU, Vidreres (La Selva)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2013 I 2N FADRÍ D’HONOR DE CATALUNYA:
PAU MUÑOZ I PAIRET, Figueres (Alt Empordà)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2013 I 3ª DAMA D’HONOR DE CATALUNYA
ANDREA LLOP I BALSEBRE, La Fatarella (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2013 I 3R FADRÍ D’HONOR DE CATALUNYA
JORDI GARCIA I VALLÈS, Ascó (Ribera d’Ebre)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2013 I 4ª DAMA D’HONOR DE CATALUNYA
SÒNIA RAMÍREZ I BALLESTEROS, Sitges (Garraf)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2013 I 4T FADRÍ D’HONOR DE CATALUNYA
POL ALCALDE I FONTANET, Rosselló de Segrià (Segrià)

PUBILLA DE CATALUNYA 2012
NOR SIDKI RIUS, Manresa (Bages)

HEREU DE CATALUNYA 2012
POL VILA ORIOLS, Puig-Reig (Berguedà)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2012
ANNA TERRICABRAS MATEU, Calella (Maresme)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2012
MARC ORRIOLS I GOL, Manresa (Bages)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2012
ELISABET CASTELL, Tarragona (Tarragonès)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2012
MARC PRADA FERRÉ, Els Pallaresos (Tarragonès)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2012
JUDIT BUIXEDA PEY, Figueres (Alt Empordà)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2012
GERARD VILARÓ FORASTÉ, Vilablareix (Gironès)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2012
ELISA VIVES SATORRA, El Rosselló (Segrià)

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2012
JOEL FARRAN SEUMA, El Rosselló (Segrià)

PUBILLA DE CATALUNYA 2011
ELENA GIMÉNEZ PARRAMÓN, Manresa (Bages)

HEREU DE CATALUNYA 2011
PAU BARTROLÍ CLARAMUNT, Calella (Maresme)

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2011 i 1a Dama d’Honor de Catalunya
ROCÍO CASADO DAMAS, Canet de Mar (Maresme)

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2011 i 2on Fadrí d’Honor de Catalunya
GIL VILARRASA MAS, Seva (Osona)

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2011 i 2a Dama d’Honor de Catalunya
CRISTINA SOLÀ HERNANDEZ, Sant Feliu de Pallarols (La Garrotxa)

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2011 i 1r Fadrí d’Honor de Catalunya
JORDI MANYÀ FREIXA, Maçanet de la Selva (La Selva)

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2011 i 3era Dama d’Honor de Catalunya
ANNA MARTINEZ BORRELL, Ascó (Terra Alta)

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2011 i 3r Fadrí d’Honor de Catalunya
MARC FRANCH, Cambrils (Baix Camp)

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2011 i 4a Dama d’Honor de Catalunya
BERTA PLANS AUGUETS, Solsona (Solsonès)

PUBILLA DE CATALUNYA 2010
CARLA GALIOT RODRÍGUEZ

HEREU DE CATALUNYA 2010
MARC FRANCESC CAMPS

PUBILLA DE LES COMARQUES BARCELONINES 2010
LAIA ANDREU PEJOAN

HEREU DE LES COMARQUES BARCELONINES 2010
ENRIC ALMIRALL SOTERAS

PUBILLA DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2010
LORENA VIVES ANDREU

HEREU DE LES COMARQUES TARRAGONINES 2010
JORDI SÁNCHEZ PUJALS

PUBILLA DE LES COMARQUES GIRONINES 2010
MÍRIAM SÁEZ

HEREU DE LES COMARQUES GIRONINES 2010
JOAN VILÀ MARTY

PUBILLA DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2010
MONTSE AUGUETS CANES

HEREU DE LES COMARQUES LLEIDATANES 2010